|
«« terug naar nieuws
Nationale Vakdag Multichannel DM 2011
Op donderdag 13 oktober 2011 vindt in congrescentrum De Kuip de 7e editie van De Nationale Vakdag Multichannel DM plaats. Een dag boordevol Direct Mail inspiratie, Multichannel tips en online marketing advies. Ook dit jaar is Nic. Oud aanwezig en zijn wij tevens een van de sprekers tijdens dit evenement.
Gedurende de dag kunt u door het bijwonen van presentaties, lezingen en workshops uzelf laten inspireren tot een geslaagde Multichannel campagne. Ook is er een informatiemarkt op het gebied van Multichannel Marketing.
Bezoekersinformatie
Op donderdag 13 oktober gaan de deuren van congrescentrum De Kuip om 9.00 uur open. Het programma begint stipt om 10.00 uur en wordt om 16.30 uur afgesloten met een netwerkborrel. Klik hier voor het gehele programma.
Locatie
Het congrescentrum De Kuip bevindt zich in het Maasgebouw. U kunt gratis parkeren op de parkeerplaats voor dit gebouw (P3/P4, aangegeven op de reguliere verkeersborden). Klik hier voor een routebeschrijving.
U vindt Nic. Oud Direct Mail in stand nummer 55, graag tot ziens!
«« terug naar nieuws
|